Srebrny medal naszych Trampkarzy!

Zawodnicy Sucharów Suchy Las zdobyli srebrne medale oraz puchar za drugą lokatę w turnieju Suchary Cup U15! W finale ulegli Kotwicy Kórnik 0:1 tracąc bramkę na minutę przed końcem meczu.

14 stycznia odbył się pierwszy turniej największego cyklu turniejów halowej piłki nożnej w Wielkopolsce – Suchary Cup 2012. Jako pierwsi na parkiet hali w Suchym Lesie wybiegli zawodnicy do lat 15. Nasz zespół po zwycięstwie ze Stoperem Poznań 2:1 i remisie z Przemysławem Poznań awansował do półfinału rozgrywek w którym spotkał się z Kopernikiem Poznań. Po zaciętym pojedynku górą byli niebiesko-żółci – wygrali 5:3 awansując tym samym do finału turnieju.
Drugim finalistą okazała się Kotwica Kórnik który broniła tytułu z przed roku. Pojedynek był bardzo zacięty, ale brakowało bramek. Na minutę przed końcem spotkania Kotwica wyprowadziła skuteczną kontrę zakończoną golem. Pomimo szaleńczego pościgu naszych zawodników by odrobić traty, zabrakło czasu… Turniej ponownie wygrała Kotwica. Nasi zawodnicy pomimo lekkiego niedosytu, byli zadowoleni z wyniku, zdobyli końcu srebrne medale i okazały puchar. Więcej informacji o Suchary Cup na www.suchary.com.pl oraz www.facebook.com/sucharycup